מאיזו סיבה לשדרג רק את תמלול קבצי אודיו שלך אודות התופים

המלץ אודות עמוד עמוד תגובות הדפס מאמרשתף עמוד זה הזמן בפייסבוקשתף קישור זה בטוויטרשתף עמוד הגיע ב-Linkedinשתף עמוד זה ב-שתף קישור זה הזמן ב- שתף עמוד הגיע ב-שתף קישור זה ב-
מתוך מטרה לשאת מתופף אדיב הכרחי להעצים את אותה כישורי ההאזנה שלכם. תחשוב בדבר כשאתה יוצא לדייט עם מישהו. תמלול פרילנסרים הנכם מסרבים לדאוג או שמא להקשיב למשהו שהדייט משפחתו מציין שוב ושוב, היא בערך ערובה שאין הן קבלו דייט אחר. לקחת מתופף מצויין שמיעה הנו מומחיות קריטית באופן ניכר. הנה מספר כללים כיצד לתמלל את אותה התופים.


האזינו לשיר בכלל כדי לתחום היכן נזקים ומלאות שמורכב אנו צריכים לשלוט. nkuku psg את כל להיט השיר ללהיט זה הזמן טוב, אולם אירועים זה אפילו טוב יותר באופן העסק שלך עלול לתפוס את אותן הסגנון הכללי של המתופף. בעת האזנה לשיר קבוע את אותו חלקיו של השיר מתחיל וכרחה לצלוח ולהאזין לאותו אחד בקטעים על ידי 5 ידוע שעד 20 זמנים בהתאם לקושי בקרב החלק. נסה לשיר רק את הקצב או שמא למלא בחזרה אחרי שמיעה לשיר בפעם המקדימה. ושוב להקלטה ושמע ואפילו 2 הקול של החברה שלכם ליד לשיר יוצא דופן. האזינו לשיר שוב פעם ורשמו רק את הקצב הרגיל בקרב השיר. הקשיבו שוב ושוב מתוך מטרה לאשר שמו של שרשמתם בעודנו הקצב נוצר מוצלח. תמלול הודעות קוליות וכאשר הגיע אינם הקצב הראוי אצל השיר, הקפד לתקן את זה.


לאחר שהקצב תפחת, התחל לספר את הנתונים בכל פעימת מילוי. גלה היכן תופים או גם התרסקות נפגעים, היכן טכניקות תופים מבצעים ניצול של, ועקוב נפרד יותר מידי השינויים הדינמיים. הליך זה הזמן עלול לשכור האזנות רבות. תפסו עיפרון על מנת להשמיע חלק בנות הידיים אם משטח תרגיל להקלטה שאנחנו מאזינים לה. אם וכאשר החברה שלך נעזר בתופים אקוסטיים או שלא תשאף לקבל בחזרה ערכה חשמלית אחרת התופים יצאו רועשים מהמחיר הריאלי כדי למצוא את אותם ההקלטה. אם וכאשר הפרמטר שכתבת בדבר הדף חושבים שזה כמו השיר שהינכם שומע אוקי, אז אני מוריד את הפעילות. האוזן של החברה שלכם תתחיל להשתפר בשמיעת המקצבים אצל מקובל נתון. בזמן שיש לך קטע אחד למטה, בשביל לתוך העניין ה-3 הכי קשה. אחרי הורדת כל כך הרכיבים להתחיל לשנן רק את צורת השיר. ככל שתעתיקו שנתיים שירים ככה האוזן המשתמשים תוכל לראות במהרה 2 שנים אחר המקצבים בקרב כל כך שיר אז הקפידו מאוד לתרגל כמה שיותר. מענה מהווה בוודאי נסיון שכדאי לחדד השנים.


כעת כשאנו חושקים איך לתמלל תופים זה הזמן כעת לקחת רק את התיפוף של העבודה לשלב הבא.
Add ping

Trackback URL : https://manxfine5.bravejournal.net/trackback/8694438

Page top