התמלול רפואי

המלץ על מאמר עמוד תלונות הדפס מאמרשתף לינק זה בפייסבוקשתף קישור הגיע בטוויטרשתף מאמר זה הזמן ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-שתף לינק הגיע בין השנים שתף לינק זה הזמן ב-Redditשתף מאמר הגיע ב-

התמלול רפואי הוא הפנוי שבו אנשים מתמללים במדויק ובמהירות דוחות ורשומות רפואיות המוכתבות באמצעות רופאים ורופאים שונים. הללו כוללים דוחות ורישומים מסמכים רפואיים ופיזיים, דוחות הוא ניתוח, הערות מרפאה, תגובות משרדיות וכן הלאה. תמלול רפואי מבצעים על ידי המרת שיחות טלפון לצורת ספר אלקטרוניקה. התמלול רפואי מהווה פועלי חברת המעודד טכנולוגיית ארגון. מהות הגיע אצל תמלול קבצי אודיו לוקח עוזרות שיש להם יכולות מרתקים ויכולים להכניס בטכנולוגיית רעיון להמרת הקלטה קול בידי הרופאים. ארגון הגיע הומר למסמכים כתובים המזכירים את כל ההיסטוריה הרפואית בידי הצורך ואת כל העצות הרפואיות שניתנו לאותו אחד.

אנשים שמתמללים עיצוב זה נקראים מתמללים רפואיים, ש מאומנים בכול שקיימים הרפואיים ומומחים בתרגום פרמטרים רפואיים בכול שפה. תמלול קבצי אודיו מכסה את הידע המרכזי שהרופא נותן למטופל. למרבית עיצוב זה הזמן מוקלט בקלטת, ולאחר מכן מועבר בצורת טקסט עד מודפס בכתב לעיון פוטנציאלי. מתמללים משתמשים במספר מבחר מערכות עיבוד תמלילים המסייעות בפירוש רעיון.

מתמללים רפואיים דורשים כישורי אוזן קשבת ושפה טובים. charity צריכים להיות רשאים להתמקד ולתפוס את כל הנאמר בשיחה על מנת לתכנן טופס בריא. מלבד המאפיינים הללו, הינם צריכים וכדלקמן לשכור יודעים בדבר מחשבים והכי חשוב יטפל רפואי.

רופאים ורופאים שונים צריכים לקחת מתמללים רפואיים מכיוון שהדבר מפשט את כל עומס פעולתם. הגיע אך ורק עוזר באיתור תיקי קליינטים בקלות רבה, אפילו יעזור לרופאים מקומיים לגלות מסמכים רפואיים שניתן להעביר לרופאים מאפיינים.

בעלות מהפכת החדש ועזרה של מתמללים רפואיים, רופאים יכולים להזמין משלוח אחר תיקי המשתמש לחוות דעת שנייה לרופאים אחרים בעולם. דיווחים אלו כוללים דוחות תהליך ניתוחי, כתבה שחרור, מספרי ניתוחים אסתטיים, ואפילו דוחות מומחה בתחום שיניים.


Add ping

Trackback URL : https://manxfine5.bravejournal.net/trackback/8282251

Page top