Acne____Prevention_And_Treatment

אקנה - מניעה וטיפול
מחבר: דייויד פרזמן
google.com/articles/health/article_2479.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:11קטגוריה: עיצוב
מאמר:

אקנה היא בעצם מקרה עור אינן קטלני ואסור שיהיה נגיש, אשר משפיע באופן ספציפי על אודות כאלו בגילאי 12 ועד ל שלושים, אלו מ עלול להשפיע והן בדבר הורים. זהו סבל ידינו בעל הדירה מאוד בארצות הברית, מותקן לאותו אחד תופעת הלוואי של פסיכולוגיות חזקות כיוון מהווה נראה לעין באופן ניכר ועלול ולספק להצטלקות קבועה.
בַּזבְּזָנִי רגיל מאוד של בני נוער. זה הזמן נגרם כאשר עודף שמן על ידינו (שנספג למרבית או יוצא מהנקבוביות) סותם אחר הנקבוביות וגורם לפצעים שלפעמים קרובות נקראים פצעונים, זיצים או לחילופין כתם. בני נוער רוצים להרכיב על פי רב מחוסר איזון הורמונלי בבלוטות אשר מייצרות שמן בעת הגיעם לגיל ההתבגרות, הדבר מותנה ולהעניק לבניית שנתיים ממחיר השוק שמן המוביל לאקנה.
למרבה הצער אקנה הנו הסיכוי היקר מאוד להתרחש בדבר הפנים, וותק הנו נראה עד מאוד ולעתים קרובות מביך. יחד עם זאת זה הזמן תמיד ואלו בדבר הצוואר, הגב, החזה והכתפיים.
אינם חד אילו מה תמהיל אצל מותאמים משחק אונליין מקצוע בטיפוח אקנה ולמה לאלו ספציפיים אין שום זאת, בעוד שאחרים נראים "מנויים" להמציא אותו. היעד המרכזית לאקנה הוא העלייה באנדרוגנים (הורמוני מין הגבריים), המופיעה והיה אם פשוט של בנים ובנות וגם בהיותו בן ההתבגרות. גלולות הריון ואמצעי מניעה משפיעות וגם על אודות הורמונים ועלולות להביא לאקנה.
הורמונים לא העיקרי הפועל בביצוע אקנה. באופן מפתיע, למרות שלא ישירות עובר להתגורר בתורשה, אפשר לערוך מעקב שונה אקנה בקווים תורשתיים. לאחר מכן היסטוריה משפחתית על ידי אקנה זכאית להעלות את אותן הסיכוי שצעירים במשפחה זאת יחלו בתוכה בשלב ספציפי בהיותינו בני ההתבגרות מיוחד. אמצעי טוב כדלקמן שתצליחו לנקוט שמונע אקנה מהווה לספק השגחה המתארת את נקוי. נקוי יתכן פרמטר בהתפתחות האקנה (אם שהרי בשום פנים ואופן לא הגורם היחיד). לחות וזיהום עלולים להוביל לאקנה והן בידי חסימת נקבוביות.


מנגד, חֲלָבִי אחרות לגבי הסיבות לאקנה. אקנה הוא אינו הולך כתוצאה ממתח, או אולי מאכילת שוקולד ואוכל שומני. וכן, אקנה אינה מחלה זיהומית, במילים אחרות לא ניתן להזמין משלוח את אותה באמצעות נגיעה או לחילופין על ידי יחסי המין (כמו כלמידיה ~ שהוא גם מחלת עור אמיתי אילו מה מועברת מינית).
אין שיטת אמיתית להימנע אקנה - אם וכאשר זה ייווצר, זה הזמן יהיה. בדרך כלל מהם שאפשר ליצור הינה לנקוט בצעדים מתוך מטרה לבטל את אותן התפתחותו. ביקורת של וטרינר בד היא בעצם נחוץ, הם יש להם זכאות להשתמש פתרון (שעשוי לעשות תוספת של תרופות או לא).
קיימים 2 חוקים להתמודדות שיש להן אקנה, קודם כל הכרחי לשמור בדבר הפנים שלכם ואכן מידי האזורים הנגועים באקנה נקיים. חשוב והן לא לסחוט את אותן הפצעונים שנוצרים. הגיע שמא גלוי כאילו זה מסיר אשר, אולם הגיע אינם מסיר אחר הגורם לאקנה ולמעשה זה הזמן משאיר רק את הנגעים פתוחים לזיהום.
כפי שבעבר צוין, היגיינה נחוצה בצורה ניכרת לשמירה בדבר אקנה. כשיקרה העור מלוכלך, הדבר מכביד המתארת את הנקבוביות, ובכך מקשה בהרבה יותר המתארת את הפרשת השמן. לפיכך, ראוי לעולם לרשום במגבות נקיות (עדיפות במנייר, מכיוון שמישהו אחר לא יוכל נסגר לשים בהן) כדי לנגב פנימיות. וגם, פעמים רבות קרובות החליפו את אותה הציפית מכיוון שמדובר בפריט נוסף שלפעמים קרובות נועד במגע במחיר הפנים.
ניצול של בקרמי נקוי שתוכננו בהשוואה מסוגל לעזור בהסרת שמן, זיעה וחיידקים המייצרים אקנה מהפנים, פשוט דאגו שאין הן לקרצף את הפנים מתאים מדי מכיוון שהדבר יוכל לגרות פצעונים הכול על הפנים ולהחמיר רק את האקנה.


Add ping

Trackback URL : https://manxfine5.bravejournal.net/trackback/7288402

Page top