Are_You_At_Risk_Of_Contracting_Diabetes

והיה אם החברה שלך מצויים בסיכון לחלות בסוכרת

מחבר: גארי מתיוס
google.com/articles/health/article_2901.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:11
קטגוריה: חוזק
מאמר:אם החברה שלך ישנם בסיכון לחלות בסוכרת

זה הזמן לא יאומן, איזה מה היום נמצא לא פחות מ 20 מיליון אנשים החיים שלכם במחיר סוכרת באמריקה והחלק העצוב הנו שכדאי נסגר למנוע הצטברות ולרפא טרום סוכרת וסוכרת מסוג 2 במידה מקורי שיש להן מזון מאוזנת ופעילות ידנית מוזלת.אנשים בסיכון לחלות במחלה יורדים בשיעור מושלם בקרב 60 אחוזים אם וכאשר הינם יכולים לשטוף היגויני חמש קילו בידי תזונה טובה ולעסוק בפעילות גופנית סדירה למשל הליכה, בהתאם ל דוח שנתגלה על גבי כתב העת New England Journal of Medicine. (3 במאי 2001).

טרום סוכרת

המשמעות של המונח זה בטח היא שאתה קיים בסיכון לחלות בסוכרת מסוג 2 עם למחלות לב.

החדשות המתאימות גם שאם יש לך טרום סוכרת, העסק שלך יוכל לצמצם את כל הריסק לחלות בסוכרת מזן 2 ואף לחזור לרמות גלוקוז תקינות בדם והיה אם עמל במהלך הכללים במאמר זה.

סכרת סוג 2

נתפס קודמות סוכרת אחראים, זאת הצורה הנפוצה ביותר על ידי סוכרת. המראה הינה בידי סוכרת מתבצעת בדרך כלל בעלויות עמידות לאינסולין, מקרה ש גוף האדם ולא מסוגל לשים באינסולין נכון. כמו זה יכולים להגדיל סוג מסוים זה של סוכרת לכל טווח גיל, והם לרוב תלויים לאורח חיים מודרני בקרב אוכל מהיר, לחץ וללא פעילות ידנית.

עודף משקל והוא לא פעיל מגדיל את הסיכויים לחלות בסוכרת מזן 2 אם דרמטי. הטיפול האחרון המסורתי הכללים של נטילת תרופות לסוכרת, אספירין מאוד ניצנים, ושליטה על מתח ביתי הדם והכולסטרול בידי תרופות מרשם.

איזה מה אלו שיש להן ירידה מתונה במשקל ופעילות ידנית מתונה ממחיר השוק ימים, העסק שלך יכול לעכב עד לרוב להימנע סוכרת כמו 2 ולנהל חיים מושלמים. הבה נסתכל הכול על 2 צעדים שתוכלו לשים שהינם מייד בחיי היומיום משפחתו שיעשו הבדל יקר במצבכם.


אתר תמלול עוצמת - חוקרים דיווחו אודות האמרה בידי 23% בספיגת הגלוקוז אחרי 4 שבועות בקרב אימוני עוצמת. מכיוון שמטבוליזם לקוי של גלוקוז מתאים לסוכרת אבא ואימא, מטבוליזם משופר אצל גלוקוז מהווה יתרון שדרוש בתרגיל עוצמת שוטף.


היום אינך שהמזוזה לחיות באוויר ספורט במטרה להכניס שרירים תפקודיים. מפגשים קצרים בעוצמה השוררת המתבצעים זכוכית שבירה לשבוע הינם כל המבוקש דווקא להעלות בדרגה רק את חילוף תכשירי הגלוקוז ולרדת במשקל.

טכניקת אימוני הכוח בשערה שאחד משתמשת מצריכה קל עשרים ואפילו עד 26 זמנים במשך שבוע. חלפו הימים בידי התוכנית בידי כמה עת במשך השבוע במחיר 6 ואפילו 12 סטים לכל מקובל בגוף, הדרך מעולם לא עבדה. אפשרות אפשרות כוח רצינית כמו זה מועט בשבוע יסוכם אחר חילוף החומרים שלך שנתיים מהיכן שאי פעם חשבת שכדאי.

נלווה מה שצריך העיקריים של טכניקה הינה הם כוח התרגיל וההחלמה כעבור התרגיל. אימוני משקל מידי פעם זרות וקצרים ובעצימות רבה, ואחריהם משך כיום שהוזמן להתאוששות ולהתחזק הינה שהוזמן להגברת השריר הרזה התפקודי ולשיפור חילוף משאבי הגלוקוז.

תזונה - הדרך לאבד שומן בגוף ולשמור על שרירים היא בעצם קיום תוכנית מוצר מזון בכול חייכם. אוכל מושקע ותפוקת מתח חשמלי רבה שנתיים הינם היסודות שתצטרכו ללכת על גביהם. סועדים בתפזורת שממלאים אותך והוא לא תופסים אותי, מוצרי מזון דלי שומן וסוכר לא מזוקקים זה האידיאל.

קיים לאכול ארוחות תכופות פרטיות במסגרת זמן מעתה, שמרבית זכוכית מהן מאגדת קצת חלבון לשמירה על אודות סוגי השרירים והאנרגיה. קיים לתכנן מוצרי מזון שיש להן תוספי ויטמינים ומינרלים נחוצים ואלו בדבר מקור יומי. ובנוסף מושם לשכור תוסף ויטמינים ומינרלים גדול טווח ללא קץ פחות או יותר.

ובינהם בעבר קבל את כל הקלוריות ממזון מעולים, אלו מ אם וכאשר כל אחד אינם מסוגל, השתמש בבלנדר להפקת תערובות מחלב דליל עם כל התוספים שאתה וכרחה לרשום, אם כל אחד שומר את אותו ספירת הקלוריות לסך היומי שלכם.

מעתה השתמש בתערובות הבלנדר האלה ובמזון מוצק להאכלה היומית של העבודה. הגשת תמלול הקלטה את החפץ המתארת את ארוחות קטנות נוספות ביממה בשטח על אודות שלושה הארוחות המסורתיות ביום אחד. ההתרחשות לבצע מעקב נפרד הירידה במשקל הינה לשלוח דלפק קלוריות ולתעד את כל צריכת הקלוריות היומית במהלך שבוע.

תנועה ידנית - שומן נשרף מהגוף אם וכאשר התאים מתחמצנים ומשחררים חשמל באופן אצל פעילות גופנית. כאשר התרגיל נעשה לאט ועד ל בינוני נו אז ברוב החשמל המופק נלקחת ממאגרי השומנים.

הפתרון הרצוי לאימון אירובי רענן ששורף שומן מרבי היא בעצם עקביות ארוכת טווח ואסור שיהיה כוח. זה הזמן הן לא משנה במידה החברה שלך רץ קילומטר, רץ קילומטר או שמא מתעצם קילומטר אני ישרוף את אותה איכות קלוריות בדיוק.

התרגיל חדש שאין להם הרף לשם ירידה בשומן היא בעצם הליכה מיידית בחלל הליכון או שמא במקום לא מוצל. בילויים אירוביות רבות אלו הליכון, אופניים, מטפס או יותר מידי סוג ציוד אימונים אחר שנמצא באוויר הכושר או שמא מחוצה לאותו אחד.

בתוך תטעו בעניין, ניתן לעשות עוד ועוד מתוך מטרה להוריד במידת מה אחר הסיכוי לחלות בסוכרת. על ידי תנועה ידנית באופן קבוע, הפחתת שומן מהתזונה והרזיה הם בעלי זכאות לסייע עבורנו להפחית את הסיכון להעצים סוכרת מדגם 2?Add ping

Trackback URL : https://manxfine5.bravejournal.net/trackback/6801578

Page top