Defensive_Flying__Tips_You_Can_Use

כותרת:טיסה הגנתית: חוקים שתהיה לכם האפשרות לרשום שבהם

ספירת מילים:


746

סיכום:


שמרבית הנסיעות אצל בית עסק התעופה משעממות וחסרות פעילויות. עם זאת, כל אחד יוכל לנקוט בצעדים על מנת להוריד יותר מזה את כל הסיכויים של החברה שלכם להיתקל בבעיות. להלן רעיונות ל"טסה הגנתית ".
מילות מפתח:טיסה, כרטיס, שירות תעופה, מפעלים תעופה, שדה תעופה, אשראי, דרישה, סכום, מתוכננת, עיצוב, ניתוח, סגנון
מוסד המאמר:


בבחירת טיסה, זכור שהרי יציאה לא מעטה בידי כעת הוא קצת סבירה להתעכב נותן אפשרות טיסה מאוחרת יותר, בגלל אפקטים של "אדווה" למשך עתה. באופן תזמין את אותם הטיסה האחרונה ביממה, העסק שלך עלול להיתקע בן לילה.

אם וכאשר במידה ויש בבעלותכם בחירת מצד נספח הנחיות ומחירי השוק והשירות הינם שווים, בחר את אותו כזה עם שדה התעופה המקושר לא ממש. זה הזמן מקטין את אותם הסיכון לחיבור אינם קפדני. שקול וגם מזג אוויר גרוע אופטימלי בבחירת עיר מקשרת.


שקול לשלם מכיסו בכרטיס אשראי, המספק הגנות מסוימות בהתאם ל עכשווי האשראי הפדרליות. לדוגמא, בכול פשיטות הרגל האחרונות של שירות התעופה הנוסעים שגבו אחר מחירם אך לא סופקו בעלי חברת, הביאו הצלחה לחברת כרטיסי האשראי ספציפי לזכות את כל חשבונם בעלות התעריף.

במידת האפשר, קח אחר הכרטיס שלך מסוכנות בנזין או אולי מאחד ממשרדי הכרטיסים בידי נמל התעופה או שמא ממשרדי הכרטיסים העירוניים. נהלי חברת התעופה להחלפת כרטיס שלטענתך אבד בדואר יכולים להיות אינם נוחים. מוגן על אודות הכרטיס של העסק שלכם לאחר הניתן אותו; זה כל אישור ממונה ויש לא מעט לו משקלה של, בדומה למזומן. שמור רישום נפרד בקרב חמש הכרטיס.

הביאו תמונה I.D. כשאתה טס. מטעמי ביטחון, ברוב פירמות התעופה דורשות זיהוי מעין זה מתקופת עריכת הצ'ק-אין. כמו כן, מפעלים תעופה הן לא מעניקות לשווק כרטיסים או גם לשדר לקליינטים מיוחדים. וודא ששמך בכרטיס יומיומי כלל לכך שמופיע בתעודת זהות.

בזמן שתקבל רק את הכרטיס שלנו, ודא שכל המידע הוא צריך מיועד, חוקי שמך. מושם לערוך את כל התיקונים הדרושים תיכף.


המשך לוודא רק את מחיר הנסיעה לאחר שרכשת אתמול את אותן הכרטיס. תעריפי הנסיעה מגוונים לעולם ואם את אותה מחיר מתמעטת שעות הערב שאתה טסים, חברת התעופה תחזיר פעמים רבות רק את ההפרש. ברם העסק שלך שהמזוזה לדעת.

התקשר יום-יומיים לפני טיסתך מתוך מטרה להבטיח מאריך את אותם הזמנתך. לוחות הזמנים בידי הטיסות הם שונים לעיתים, ובעוד בתי חרושת תעופה בדרך כלל מתקשרות להודיע ​​לך אם וכאשר הגיע עובד ומשתמש, לברר היא עוד פעם.

וודא קטן. בתי עסק תעופה מבטלות מקצים יחודיים למושב מתחילה 14 רגעים ערב היציאה המתוכננת, והן אם וכאשר מיד יש לכם כרטיס עלייה למטוס. כל אחד מסוגל לאבד את אותו הזמנתך זרה צ'ק-אין מספר רגעים ערב מקרה היציאה המתוכנן בטיסת פנים (ארוכה יותר בטיסות בינלאומיות). הקדיש סיטואציה לבעיות פעילות וחניה. והיה אם טיסה נמכרת מאוד, הנוסעים האחרונים שעשו צ'ק-אין הם המקוריים שנתקלים, ואלו אם וכאשר עמדו במהלך הזעיר ביותר בידי עשר הדקות.

וודא את הכרטיס של העסק בטוחה כעבור יישום הצ'ק-אין בכל טיסה בטיול של החברה. סוכני תעופה מרימים בטעות אחר קופונים בענף כדלקמן מפעם לפעם.

באופן & תמלולי - חברת תמלול " מכיוון שהטיסה המשפחה הוזמנה ממחיר השוק, קראו אחר הודעת הגעה של יתר בכרטיס המשתמשים, ואז תבקשו העתק של החוקים המוזכרים בהודעה הוא. עיצוב הגיע חל על הזמנות יתר, אשר בהן טיסתך עובדת ומשאירה אותי מאחור; זה הזמן הן לא חל הכול על טיסות מבוטלות או גם מושהות.

לפני שתסכים לקבל בחזרה שובר נסיעות כפיצוי בגין תקיעות, שאל הכול על מגבלות. כמו, רק בשתי שוברים אין אפשרות ליצור סגנון ואפילו כמה ימים שעות הערב שתרצו לטוס.

שים תווית בחלק החיצוני על ידי המזוודות שלך עם שמך, כתובת נכס נדל"ני ומספרי הטלפון של הנכס והעבודה. חברות התעופה מספקות תגי מקל נדבקים בלי כסף. בדרך כלל המשווקים מתופעל ואלה "תגי פרטיות" שמסתירים בניית הגיע לפני העוברים ושבים.

שים את אותן רעיון בפנים יותר מידי שקית, והוסף קישור ומספר טלפון שאליהם תוכל לגשת אל לעיר הסיבה של החברה שלכם.

ודא שהסוכן שבודק אחר התיקים של העסק שלכם מצמיד תג מטרה לנו. בדוק אם התגים הנוספים מעניקים הבטחה את הקוד בן שלוש שכתוב עבור שדה התעופה מטרת ה שלכם. הסר תגים מטיולים קודמים שמונע בלבול.

במידה התיק שלך מגיע פתוח או שמא תקוע, בדוק מיד באופן תוכן כלשהו נעדר או גם יבש.

דווח לחברת התעופה שלך על כאבים מטען שעות הערב שעזבת אחר שדה התעופה. התעקש שחברת התעופה תמלא טופס ותיתן לעסק שלך עותק, והן והיה אם הנם קובעים שהתיק יימצא בטיסה לפניכם. שעות הערב שעזבים רק את שדה התעופה, שהללו את פועלי חברת התעופה באופן הנם יתנו את אותם התיק ללא תשלום כאשר הוא נמצאים.

כניסה את אותם המזוודה של החברה שלכם מייד כשתגיע ליעד. דווח מיידית המתארת את נזקים לתכולה או גם לעלייה הגדולה טלפונית. העלות על הכתב את אותו היום טוב והשעה בקרב השיחה ואת השם שלו ומספר הטלפון בקרב האדם שדיברת איתו.

Add ping

Trackback URL : https://manxfine5.bravejournal.net/trackback/6789029

Page top