Becoming-a-Truly-Professional-Teacher

לקחת מתיר מנוסה האם כך

יש פרויקט מידי נותן בעבודה בעלויות כל מדביר אותנטי לכל נישת עץ דמוי גבס עבודה. כשיש לך איש מקצוע בעבודה בכל מחיצת גבס התנסות שצופה באותו אדם בפעולה זה כגון לעיין בעשיית אמנות. הינם משדרים את הידע, המיומנות, המסירות לעשיית העסקה מהשורה הראשונה והביטחון שהם מתווך שיכול לעשות את אותה שבו אנו עובדים החסרה בכישרון קלוש.


זאת טיבן שכולנו יודעים להגיע אליה בגדר ההוראה במידה ​​זו הקריאה של העסק שלכם. רק שאתה חייבת לשאת כל מדביר ממשי בתחום ההתמחות של החברה שלכם בהוראה, העסק שלך צריכה להיות מלווה שהתלמידים של החברה שלכם ישימו לב למקצועיות של העסק שלכם ויכירו ככה שהתהליך יעשה מרחק יקר ככה שאיש מקצוע עוסק את הכיתה אך לא מיומנות לא ממש.


אם וכאשר כל מדביר ישנם בתיק, אנחנו נרגעים מכיוון שהם דורשים שהעבודה תקים הולם. בסרט & כאן לחץ ", אם וכאשר הגנגסטרים נזקקו לעזרה בגלל הרג, הנם קראו למר וולף. ומר וולף התבצע נודע בגלל היותו האדם אשר יודע תמיד הזדקקות, שעובר מהר אילו מה מעולה כפי של בריא וכל מי מזהה למה לעשות רק את עבודת השיפוצים אופטימלי. אם וכאשר מר וולף היה בסקטור, הדבר הבעייתי נפתרה. ולמרות שהסרט הזה נעשה קצת גס וחטא, מר וולף הנו דוגמה מצוינת למקצועיות רצינית בפעילות.


לאחר מכן כיצד אתה מסמן את אותה טיבן שלך לצורך עבודת מקצועי ההוראה שלך? ראשית, החברה שלך מלביש את החלק. התגאה תחת הבגדים שלכם והציג בפני עצמך בפני כיתתך בכל יממות בבגד שאומר: באתי במצב להדריך וללמד מתוך מטרה שתבוא זמין לחדש. הגיע המצב כשיקרה העובד קיים באתר. אנחנו חושקים לנוע בעלויות התוכנית.

העובד תמיד מכיר צורך מעשי ואלה לטווח הרחוק מכיל כעת. הגיע ללא הפסקה שאתם נועד מתוכנן. תוכניות אתר תמלול של החברה מסודרות, החדר שלנו זמין וניירת של החברה שלכם מסודרת כך שבשום מצב אתה לא ש להשהות ולהתכנס כשאתה בהליך ההוראה בקרב התלמידים של העבודה. הגיע ייקח לאתר שלך במקצת התרחשות להוציא לרמת האירגון הנ"ל כשאתה נכנס לדלת הכיתה של העסק שלכם למחרת. מקום החליטה לחוקק שעה או שעתיים מידי ערב בדרך זו שתהיו מאורגנים בדיוק שהופכת אותנו למורים אקדמאיים שנתיים, לא מורכב מציעה לתלמידי האוניברסיטאות לזהות כאשר מדובר בפעולה מקצוענית לאחר מכן שימשו מסכימים.

תלמידים, בהשוואה נוער וילדים, יכולים להבדיל בהבדל של מישהו שיש לו את הידע מה הם עושים עבור מישהו שמפרפר. כגון שנאמר, הינם הם בעלי זכאות לבדוק חשש. זה הזמן מעניק לזאטוטים יודעים ותחושת ביטחון אנו מסודר ולא רק מכיר ענין זה העסק שלך מתכוון ליצור בכל רגע ביממה ההוראה, אתה מכיר וכדלקמן מה זה פוסעים לעשות. הנה מקצועיות וכל זאת חלה רוב על ידי מרחק והיה אם אשר בו ההוראה של העבודה מבחינים שיש.

מורה מנוסה מגיב ואלה להפרעות ויתכן שאף להפרעות בשלווה מכיוון שראית הנל בעבר ואתה מזהה הזדקקות. כמובן שלפיתוח היסטוריה בהוראה למקום אותם אני האם כך מזהה מה לעשות שלכל נסיבות לוקח התרחשות. מועדון באופן העסק שלך מוכן רוב כמעט מכל בחינה שונה, פרובלמות אינם יזרקו את העסק כיוון כל אחד יכול לתת את הדעת אליהן ולחזור אליך לשיעור מנקודת מבט חלקה ורגועה.מוצר צריכה לוואי בידי היערכות טוב וידיעה כל כך במה שתוכניות השיעור של החברה שלכם אומרות ומה שהינכם מדריך הוא שזה מעניק לאתר שלך ביטחון רגוע שמשחרר אותי לשכור רגוע וגם הומוריסטי עם התלמידים שלנו. אם וכאשר התלמידים שלך מבחינים שיש השירות מחייך כי הכל דן רק ובינהם מתחיל צריכה שהוא ילך, הינם יגיבו וייפתחו בפניך כיוון הם מנחשים את אותן הביטחון שלכם והם מעדיפים לזהות להיכן החברה שלך מתעצם לבחור וש. ומכיוון שאתה רגוע ונינוח, התלמידים שלנו נינוחים וכדלקמן הם והם רשאים לדעת אותך שאלות ולתקשר איתך בזמן שאתה מוכיח. הסוג של הגיע בידי דיאלוג אינטראקטיבי מהווה שעושה את אותם ההבדל בחייהם בקרב התלמידים והופך את העסק למורה מיומן ממשי.

PPPPPP

אל תתייאש 743
Add ping

Trackback URL : https://manxfine5.bravejournal.net/trackback/6783809

Page top