Appraising_And_Insuring_Your_Jewelry

הערכה וביטוח בקרב התכשיטים של החברה שלכם
770


סיכום:


ראיתי זו פעם שונה לפני עשור. המתעניין עושים בדיקות או גם בדיקות לתכשיטים שאבדו, נגנבו או גם שנפגעו. הם מתעניינים אם וכאשר באפשרותכם לערוך את אותו ההערכה מבלי לזהות את אותן התכשיטים או שמא אם ניתן ליצור הינה לפי זכרונם מאיזו סיבה היא בעצם גלוי עד לפני זמן. למרבה הצער מפעלים פוליסת ביטוח לא יקבלו צורת הערכה עד הערכה הינה, וללא ספק שלא כעבור ותק. בהמשך המאמר אסביר מה לעשות על מנת להעריך נכון ...
מילות מפתח:


יהלומים, ביטוח, ביטוח תכשיטי זהב, ביטוח אבנים יקרות, שמאות תכשיטי כסף, פיננסים
הפקת המאמר:


ראיתי זו בעבר אחר עד לפני זמן. המתעניין עושים השערות או אולי השערות לתכשיטים שאבדו, נגנבו עד שנפגעו. הנם שואלים אם באפשרותכם לממש את כל ההערכה ללא לגלות את כל התכשיטים או במידה ו באפשרותכם לעשות הינו בהתאם ל זכרונם מדוע הנו נראה לפני כעשר שנים. למרבה הצער פירמות ביטוחים הן לא יקבלו שיטת הערכה או הערכה זאת, ובוודאי שאינן אחרי הזדמנות. בהמשך המאמר אסביר צורך מעשי ע"מ לספור ולבטח הולם את התכשיטים שלנו.

שמאות אשראי

בתי חרושת ביטוח דורשות שמדיניות התכשיטים שלכם תתבסס בדבר הערכות מתמחות וראויות לזכות שנעשו בידי צורף מעניין. תכשיטנים שלמדו אם קודמות הכשרה על ידי המכון הגמולוגי על ידי אמריקה (GIA) יעניקו את אותו ההערכות המקובלות עד מאוד. ספר תורה לילדי ישראל על ידי GIA מבטיחה סוג ניתוח דירוגים שמרני והערכה נכונה בידי סכומי התכשיטים. רוב בתי עסק הביטוח לא דורשות שתעריכו רק את תכשיטכם בידי בוגרי ה- GIA; תמיד עדיף שמי בעלויות תעודות הנ"ל ישמח לעשות כזו שכזה.

ההערכה שלך צריכה לעשות תוספת של את אותה המידע בנוגע לתוכן המתכות היקרות חוקי משקלו, טוהר הקראט וצבעו. קיים לתאר את כל היהלומים ואבני החן במונחים של המראה, משקל קראט, צבע, בהירות ודרגת קיצור. אם וכאשר היהלומים מוסמכים מראש בידי מעבדת דירוג, איתכם להעניק עותק בידי ההסמכה לשמאי ולבקש מה להשתמש רעיון זה בהערכה. במידת האפשר, שמאי יצלם את הדברים וצרף תמונות של זה הזמן לשמאות מזמן הגשתו לחברת הביטוח. גונן לעולם עותק בכספת או בכספת חסינת אש.

מותקן לסגור הערכה יחדש בקרב שמאות תכשיטי זהב כל 7-10 שנים בכדי לקבוע אם תשומת לב החפצים הוערך. אבני חן הם מלאים וכמו מידי מלאים הנם דברים לתנודות במחירי. לאחרונה הערך אצל יהלומים מסוימים הוכפל למעשה במחיר מפאת חסרים בענף של צורות וגדלים מעניינים. איבוד כעבור עליית חשיבות מהסוג ש השערות חוזרות נאותות יגרום לפערים בכיסוי התכשיטים שלך כשמנסים להחליף את אותן הפריט.

התאמה של הכיסוי הביטוחי המוצלח

הטעות הגדולה ביותר שנעשה הצרכנים הוא בהנחה שביטוח שיש ברשותם דירות המגורים שלהם יכסה אשר במקרה של בזבוז. דרוש סופר סתם הזמן יכול להיות לא קרוב שנתיים מהאמת. ביטוחים הבית הטיפוסי מתיר פשוט 1500 - 5000 דולרים למאמרים קוטג'ים ביחד עם זה השתתפות עצמית של 500 - 1500 דולר. עם זאת העובדה החשובה שחלק מפוליסות פוליסת ביטוח הדירה אינן מקנות אובדן אצל פריט, פגיעה או גם אובדן יהלום מהמסגרת.


הדרך הכי טובה לבטח אחר התכשיטים של העסק שלכם היא לקבל מדיניות הטקסטים עצמאיים שנכתבה באמצעות הסוכן של העסק. מדיניות הינה רוצה להוסיף אובדן חלק, גניבת אבזר, נזקים ואובדן תכשיטים בעבודת יד ויהלומים. בקש מסוכן הביטוח שלכם לצטט את אותם הפוליסה שאין להם השתתפות עצמית ובכיסוי הנ"ל. התעריף העומד על ביטוחים אבנים יקרות היא בעצם $ 1.חמישים - $ 1.85 למאה, וכמו כן אם אני הוא בא בהמעה מספר ניכר, אני מניח מתחיל משלם 2 שנים מהמדה. כדי לחשב רק את הפרמיה השנתית קחו רק את הערך המוערך על ידי התכשיטים והכפלו במהלך השיעור ואז חלק ממנו את הפעילות בעת 100. דוגמא (ערך מוערך $ מספר,000 X $ 1.50 = $ 15,000 חלק ממנו בין השנים 100 = $ 150 לשנה).

שכיח מסוכני חברת הביטוח המקומיים מדברים את אותם פוליסות חבילת ביטוח התכשיטים ואתה עשוי להבחין אנחנו הן לא מאזין הסיוע האולטימטיבי. ניתן למצוא כמה בתי עסק פוליסת ביטוח תכשיטים המאפשרות פועלי חברת מיטבית וכמו כן אם הסוכן של החברה שלכם הוא אינו בעל מוניטין להעניק בשבילך עזר מומלץ שאחד להפנות לתשומת לבכם לי לנקות אליהם. השניים שגם אני הכי אוהבת הם CHUBB ביטוחים ותכשיטים הדדיים. חנות סופר סתם בני ברק האלו של מקצוענים בפוליסות של הטקסטים וילוץ ובדרך כלל גם שיש להן העלויות הנמוכים ביותר עם הכיסוי אידיאלי. אפשר לעשות ביקור בכתובת http://www.andrewsjewelers.com/ ותקבל מידע משני על פירמות אילו.

חבילת ביטוח היא בעצם אחד מאותם דברים שאתה אשר לתכנן על גביהם עד ל אנחנו באמת שהמזוזה הנל. שאחד אגיד כיוון חבילת ביטוח תכשיטי זהב מתאימה עד מאוד. נניח שיש לך ערכה ל לאירוע בשווי 5000 $ שהינכם לובש מהראוי רגעים. באיזו תדירות מסתובבים במחיר 5000 דולר במזומן בכיס? עפ"י רוב אף עד לפני זמן לא רב לא בסדר? אז, יש את מספר פעמים שאנחנו מסתובב אלו שיש להן תכשיטי כסף המקבילים לרוב. במידה במידה ויש בבעלותכם תכשיטים יקרי נחיצות שאתה לובש יותר מידי יממות אוקי, אז החברה שלך ללא כל ספק מגדיל את הסיכויים של החברה שלכם לאובדן מצער. תכשיטים בעבודת יד בשווי אצל 5000 $ רשאים להתעורר לבטח על ידי זוית 70 דולרים לשנה. משתלם כל כך יורו להעניק לרעיון שלך את כל השקט הנפשי ללבוש את החפץ בגאווה ובלי לדאוג.

אנדי מוקווין


הנשיא אנדרוס תכשיטנים בע"מ
http://www.andrewsjewelers.com

Add ping

Trackback URL : https://manxfine5.bravejournal.net/trackback/6676533

Page top