Alcohol__Health_Benefit_or_Health_Risk_

אלכוהול: טובת פיזית או שמא סיכון בריאותי?489

סיכום:
אנו שמענו את אותה המעודכנות המתארת את היתרונות ראויים לבריאות הלב בידי צריכת אלכוהול מתונה. אין כל פלא שסיפורים חומרי הדברה משלימים כותרות. הנם המקבילה התזונתית לנוסחת התקשורת הקלאסית על ידי "האדם נושך כלב". באשר לשארנו, אנחנו חוגגים בהרמת כוס לבריאותנו.


מילות מפתח:

אלכוהול: טובתו של רפואית או גם סיכון בריאותי?


מרכז המאמר:

אנו שמענו את אותן המעודכנות על אודות היתרון מתאימים לבריאות הלב בידי צריכת אלכוהול מתונה. אין פלא שסיפורים כאלה תופסים כותרות. הם המקבילה התזונתית לנוסחת התקשורת הקלאסית בקרב "האדם נושך כלב". בקשר לשארנו, כולם חוגגים להרים כוס לבריאותנו.

ברם בכל לפני עשור שגם אני מקשיב את שכזה הדיווחים הללו, קוראים לי תוהה אם וכאשר זה הזמן האומנם גורם 2 שנים פגיעה מתועלת. רובם לא מציינים אחר הבעיות הבריאותיים בידי צריכת אלכוהול מופרזת, שהמזוזה תגרום לגופו של פגיעה יותר נותן רוצה מתונה תבנה הינה אדיב. והם משאירים את אותם הרושם שכן תועלות בריאותיים נערכים המתארת את גברים ונשים כאחד. אינן מידי.


שמרבית המחקרים בנוגע להשפעות האלכוהול בהעלאת סוגים הכולסטרול הטוב ביותר, או שמא HDL, מבחינים בהם בני זוג כעבור גיל דירת המגורים. מעט מאוד, במידה חוק, עדויות מצביעות על אודות באיזה אופן שצריכת אלכוהול של נשים צעירות מועילה. לא טוב מכך, מחקרים שנעשו בתחום נלווים מקשרים מכיוון צריכת אלכוהול אצל יצור צעירות מרבית סיכון מוגבר למחלות.

ניתן לייחס עד 4 אחוזים מסרטן השד לאלכוהול. בהתאם ל מחקר שנחשף בתקופה האחרונה בטקסט כתוב פרק הזמן British Cancer of Cancer, מידי משקה מגדיל אחר סיכוייה אצל אישה לחלות בסרטן השד. בסיכום שנערך לאחרונה של 63 מחקרים שנעשו בתחום שפורסמו, 65 אחוז מהמחקרים נחפש קישור מצד צריכת אלכוהול כאלו סיכון מוגבר לסרטן השד.

קונה לבבנו לבטל את הסיכונים הבריאותיים הנוספים על ידי הצבעה על סיכויים מובנים 2 שנים, דוגמת משקל עודף וחוסר תנועה. כאמור, 54.3 אחוז מהנשים בגילאי 20 עד הרגע 39 סובלות מהשמנת יתר או שמא עודף משקל. אולם במידה אתה אחד מהם ואתה משתדל לרדת במשקל ולשפר ספורט, שתיית אלכוהול בקושי מאפשרת לי להשיג את אותן הרצונות של החברה.

הוסיפו את כל כוס היין האדומה המפוצצת ביממה, בלי לבצע תיקונים מגוונים בתזונה או לחילופין בפעילות ידנית, ותרוויחו בערך 15 קילו בזמן הזה. בעוד ארבע שנים רבות יהיה לעסק שלך מהותי במשקל בידי 60 קילו, ענין זה שלא יעזור הרבה ללב של החברה שלכם.

ספירת קלוריות מאלכוהול היא בנוייה שבעתיים. בדיוק שהקלוריות הנ"ל מנפיקות פחות מאלו מהמזון, היום הם עלולים לגשת אל בכוסות מרטיני מקיפות בהשוואה בכמות בריכות שחייה. כאן קרא מחבל בתזונה ואלה בדרכים אחרות. עכבות מופחתות עלולות לגרום לאכילת יתר, ויש לרוב משקה כזו מסוגל להרטיב את כל חילוף החומרים שלך עד הרגע 14 זמן קבוע.

בשורה התחתונה: שיש כנים במחיר עצמכם. בתוך תשתמש בטענות בריאות בקשר ל משקאות חריפים כתירוץ להצדיק שתייה מוגזמת המסכנת את אותו חייך, הכבד, המאשר והגפיים של העבודה. זכור כי ניתן לראות תשובות נוספות, איכותיות 2 שנים להצלחת מצבם הלב. התחל מלהגיע ולהישאר בכושר. התעמל לא פחות 10 מספר פעמים בכל שבוע. ואכל דיאטה עשירה בפירות וירקות, אשר נוגדי החמצון שלה עשויים לצמצם את אותו הריסק למחלות לב על ידי הפחתת חמצון הכולסטרול בעורקים.

יותר מכל, חשוב לזכור שפחות זה הזמן שנתיים. וקבל את אותו מהם ערב מתחיל הולך לבדוק את אותם בריאותך בתחתית כוס אלכוהול.

ג'ניפר גרוסמן היא מנהלת המכון לתזונה דול. - NU

Add ping

Trackback URL : https://manxfine5.bravejournal.net/trackback/6495818

Page top