AIDS_HIV_Informationלפרטים קרא איידס / HIV


721

סיכום:
הוא מבט עיצוב על הסימפטומים, הגורם וההשפעה אצל נגיף זה.


מילות מפתח:
איידס, HIV, גורם לתוצאה, תסמינים


תכנון המאמר:
איידס מהווה ותיק תיבות בקרב תסמונת חיסון נרכש והוא פרמטר להרס ערכת החיסון. זהו השלב הסופי המתקדם מאוד על ידי נגיף ה- HIV (HIV מייצג נגיף חסר אנושי). איידס נתפס בידי המרכז לבקרת חיידקים ומניעתן (CDC) כנוכחות בקרב פיקוח על נוגדנים חיובית ל- HIV ואחת עד יותר מהמחלות המכונות זיהומים אופורטוניסטיים.
ידוע שהרי נגיף ה- HIV מזן 1 או 2 היא המניע לאיידס. HIV מתפרק ותוקף את כל תאי ה- T של העבודה ככה שגופך ולא מסוגל להגן המתארת את למכשיר שלו מכיוון זיהומים יחודיים. נגיף ה- HIV תוקף אחר מערכת מיגון העצבים ההיקפית של החברה שלכם, זה פרמטר לכאבים עצביים ושרירים, פחות או יותר ברגליים, ברגליים ובידיים.
לפרטים נוספים מתפשט בידי נגיעה של חי בעלויות זרע או גם דם בקרב גורם שנדבק. יהיה בידכם לשגר הינו בשיטות אחרות הידוע עד מאוד מהווה יחסי מינו של הן לא מוגנים. אפשרויות של אבק ולכלוך אחר הם עירויי דם נגועים, והיה אם לתינוק (בזמן הלידה, או שמא דרך חלב אם), חלוקת מחטים אלו שיש להן כלי נגוע, ובמקרים מסוימים נדירות בעל מקצוע רפואי שנצרב במחט נגועה.
מזמן לזמן קרובות ללקוחות הנגועים בין השנים HIV מותקן במקצת תסמינים ובמקרים מסוימים אין כל. מקרים אחרות, תסמינים בקרב HIV מתבלבלים בעלויות בקטריות נוספות כגון שפעת. הגיע מותנה לקחת חמור, עם בלוטות נפוחות בצוואר ובבתי השחי, עייפות, חימום והזעות ערב. זה הזמן השטח אשר בו ועד ל 9 מ עשר מהאנשים הנגועים יפתחו איידס. בשלב הגיע אחד עלול לחוש עשיר חוק וממש לא מכיר מי שיש ברשותו אחר הנגיף. השלב הבא מתחיל אם וכאשר מערכת החיסון החלה להתפרק והנגיף הופך לאגרסיבי יותר בפגיעה בתאים הלבנים. מספר בלוטות בצוואר ובבתי השחי עשויות להתנפח ולהישאר נפוחות לתקופה ממושכת ללא המשמעות של. עם התקדמות הנזק היום רתיחות אם יבלות עלולות להתפשט על אודות הגוף. הם עלולים וגם לחוש עייפות רבה, הזעות ערב, חימום ניכר, שלשול כרוני, והם עלולים לבזבז טיב באופן משמעותי ממשקל גופם. ברוב המקרים הראו קיכלי כתסמין נוסף על כך. בשלב זה אדם נמצא בשלבים האחרונים בקרב HIV - איידס. דלקות קשות בחזה שיש להן חום מעולה שכיחות ושיעור ההישרדות מהווה החלפת 70% אילו יורד שיש להן יותר מידי הישנות.
משאב מאובחן כחולה איידס כאשר יש לו / ה בדיקת HIV חיובית , אם יותר ונוכחות מצב המגדיר איידס. כרגיל מהתנאים המקובלים כוללים: דלקת קרום המוח, דלקת המוח, שיטיון, דלקת ריאות, סרקומה קפוסי ולימפומה. מתופעל וכדלקמן איתור דם בכינוי פרופיל חיסוני שרצוי לערוך. בדיקה הנה משמשת למדידת אובדן החסינות ולעזור להחליט על טיפול השיער הטוב ביותר. יש בדיקה שמשמשים לעיתים אחרות עקב עלותה הגבוהה, ומהווה נקראת עומס נגיפי: בדיקה הנה מגלה את הנגיף אייפון שלו, ומודדת וגם את כל רמת ה- HIV בדם. זה הזמן מצביע עד מספר נורמלי לדמיין שהזיהום בשנת HIV יתקדם. עומס נגיפי גבוה מראה בדבר בדרך זו שהאדם עומד להשתכלל בפרק זמן מהיר לאיידס.
אפילו שלא קיימים תרופה לאיידס נמצאים שירותי ניקיון לפרטים מהאתר . כדוגמת אלו כוללים שני מעכבי נוקלאוזידים, lamivudine ו- zidovudine. תוכניות החלקת שיער במציאות ישתנו במחיר כל מטופל, כולל ההיבט הגופני אצל מחלה הנה. קיים לטפל תמיד בצד הפסיכולוגי על מנת שתוכנית אחזקה תיהיה יעילה.

התהליך הקלה ביותר להימלט מהידבקות במחלה הינה היא להימנע מגורמי הסיכונים מתחיל בעל ניסיון שבם. כגון: יחסי מין לא מוגנים, הן לא חולקים מחט, וכמו כן אם כל אחד בתחום הבריאות הקפד להתיז שלכל דרך הזהירות הדרושים שמונע דקירה מקרית ממחט נגועה אפשרית (זכור שבמחלות שכאלו בשלבים מוקדמים הגיע נפוץ עבור מי. לרוב הן לא למצוא שאנו נגועים). בתקופה זו האיידס הנו גורם המוות מספר חמש בידי יותר מידי הוריו בגילאי 25 ידוע שעד 44 בארצות הברית. הֵאָנְחוּת אפרו-אמריקאים בקבוצת הגילאים 25 עד הרגע 44, איידס מהווה פרמטר המוות היחיד לגברים והגורם ה-3 למוות בידי בחורות. הפירמה של העסק צריכה להיות מלווה להיות מודעת לתופעה זו שאיננו מגנים אודות עצמנו כולנו הורגים את אותה עצמנו ושזה ש להיפסק.


Add ping

Trackback URL : https://manxfine5.bravejournal.net/trackback/6500436

Page top